Jak investovat: Získejte praktické rady pro investování

29.07.2022

Ať už jste ve světě investicí nováčkem, či hledáte nové možnosti, do čeho investovat, nabízí se praktický nástroj, který vám se vším pomůže. Jde o hlídač investic. Díky němu získáte potřebná data, na jejichž základě si hravě vyberete, do čeho se vám aktuálně vyplatí investovat.

Nejlepší investice

Pokud hledáte ty nejlepší investice, vyplatí se využít hlídač investic. Získáte k dispozici týdně aktualizované investiční akciové skóre, tedy staticky vyjádřenou vhodnost k nákupu instrumentu. Můžete tak pravidelně vybírat TOP 10 akcií či EFT. Všechny informace jsou na základě statistiky, fundamentálních dat a odborných ohodnocení. Můžete se tak spolehnout, že dostanete tip na ty nejlepší investice 2022. Nemusíte neustále sledovat stav trhu, abyste věděli, jak a kam investovat.

Jak investovat

Jedním z nejjednodušších a nejefektivnějších způsobů, jak investovat, je takzvané DCA. Jde o dollar-cost-averaging. V podstatě tedy průměrujete nákupní cenu. Toho lze dosáhnout při pravidelném investování. Pokud tedy hledáte způsoby, jak nejlépe investovat, pak zvolte DCA. Při dlouhodobém investování vás totiž nemusí trápit výkyvy a pády trhu. Stačí jen vybrat vhodné investice, do kterých budete pravidelně dle svých možností investovat.

Do čeho investovat

Základní hlídač vám poradí, do čeho investovat. Ovšem pokud chcete vědět, jak dobře investovat, nejlepším pomocníkem je pokročilý hlídač investic. Kromě základních dat totiž budete dostávat také notifikace trendů a výprodejů. Nejenže tak budete vědět, do čeho je dobré investovat, ale také budete vědět, kdy se to vyplatí. Navíc budete moci nahlédnout do portfolií a sledovat investiční kroky zkušených investorů. Můžete se tak třeba podívat, jak nejlépe investovat milion.

Hlídač investic vám během chvilky poradí, do čeho investovat v roce 2022. Stále aktuální informace ze světa investic jsou klíčové pro úspěch.