Individuální kremace zvířat: Důstojný odchod pro vašeho mazlíčka

04.05.2022

Úmrtí zvířecího parťáka je těžkou životní situací. Nejdůležitější otázkou je, jak se s mazlíčkem rozloučit. Kafilerie jsou již minulostí, namísto toho můžete využít kremace. Jde o vhodnější řešení, obzvláště pokud chcete mít na mazlíčka památku.

Krematorium zvířat Brno

Krematorium zvířat Brno nabízí kremační služby pro domácí mazlíčky. Proces probíhá podobně jako u lidí, kremace je individuální. Celý proces je uzpůsoben tak, abyste mohli dát prostor svým emocím během loučení se čtyřnohým kamarádem. U kremace můžete být přítomni, krematorium případně nabízí fotografie či on-line přenos. Vybírat můžete z desítek uren, navíc se nabízí i další způsoby, jak uchovat popel jako věčnou památku na vašeho miláčka.

Individuální kremace zvířat

Individuální kremace zvířat má jasný postup, který je přizpůsoben tak, abyste si v této nelehké situaci nemuseli dělat starosti navíc. Krematorium pro vás může zařídit převoz zesnulého zvířete, případně ho můžete přivézt sami. Následuje výběr urny, volba termínu kremace a případně dalších služeb. Kremace může proběhnout s vaší účastí - osobním rozloučením. Ovšem není problémem zařídit kremaci i bez vaší přítomnosti. Po kremaci je popel uložen do urny, kterou si poté vyzvednete.

Pamětní sklo

Krematorium nabízí důstojné řešení pro rozloučení se s vaším mazlíčkem. Krom urny navíc nabízí i další produkty, díky kterým budete mít na čtyřnohého parťáka památku. Jde o pamětní sklo. Zkušení skláři ručně zataví malé množství popela do křišťálového srdce, kapky, slzy či kuličky. Každý křišťálový produkt má svou symboliku, podle které můžete vybírat. Každý výrobek je pečlivě označen a dodáván s certifikátem pravosti popela.

Zvířecí krematorium nabízí způsob, jak mazlíčkům dopřát důstojný odchod. Vše je přizpůsobeno tak, abyste se nemuseli trápit dalšími starostmi.