Hotel pro rodiny s dětmi byl skvělou volbou

12.05.2020

Když jsme s mužem přemýšleli nad tím, kde v České republice strávíme dovolenou se svými třemi dětmi, přáli jsme si především, aby se jednalo o malebné místo, kde se přes den skvěle pobavíme a večer zase dobře najíme. A přesně takový komfort nám nabídl hotel pro rodiny s dětmi TOP Benecko, který se stal naší zastávkou, které rozhodně nelitujeme. Žádné smogové mraky, jen krásný a čistý vzduch. Koupaliště v blízkosti hotelu, lanovka, která vás vyveze až z Herlíkovic na vrch s názvem Žalý a unikátní cyklovýlety po okolí, které stojí za prozkoumání. To vše nám toto ubytování nabídlo.

Hotel pro rodiny s dětmi
Hotel pro rodiny s dětmi

Hotel pro rodiny s dětmi, ve kterém nezavadíte o nudu

Výhled z vrchu Žalý, byl skutečně famózní. To samé se dalo říct o zřícenině Štěpanického hradu, který je ze 13. století a rozhodně stojí za prozkoumání. Nejvíc ovšem děti, tedy především ty starší, ocenili Tubing park, kdy díky němu mohli dovádět na umělém sněhu. Manžel zase zkusil horské káry, jelikož má adrenalinového ducha a já se nechala zlákat na In-Line dráhu, která je rovněž poblíž hotelu a mohla jsem tak načerpat novou energii do dalších dnů plných dovádění a také zaslouženého relaxu, který se každý večer konal v místní restauraci u dobrého jídla a také pití. Hotel pro rodiny s dětmi, tak byl rozhodně se vším všudy.

Děti si přejí výlet zopakovat

Dětem se výlet neskutečně líbil. Hotel pro rodiny s dětmi nám nabídl skutečně vše, po čem jsme před svou dovolenou toužili. Krásný čas strávený s rodinou v areálu plném zábavy, ze kterého si odnášíme spoustu nezapomenutelných zážitků, je totiž k nezaplacení. Nejenže jsme tak mohli být všichni spolu, a já a muž jsme mohli zapomenout na problémy všedních dnů, nýbrž i děti se zde naučili skvěle držet při sobě a jeden druhého chránit, což je v životě to nejdůležitější. Mimo jiné, děti chtějí tento úspěšný výlet opět zopakovat, nyní ovšem v zimní sezóně, kdy chtějí provětrat své lyže a také snowboardy, takže, o zimní dovolené již máme jasno.