Hlídání dětí Praha 4: Rodinné prostředí a individuální přístup pro spokojenost dětí

09.11.2022

Pokud jste časově vytížení a hledáte místo, kde o vaše dítě bude skvěle postaráno, zatímco pracujete, zvolte Ješkohlíd. Jde o místo, které spojuje jesle, školku a hlídání dětí. Nabízí přitom skvělé prostředí, které nabídne dítěti spoustu zábavy i zdravý rozvoj.

Hlídání dětí Praha 4

Pokud hledáte hlídání dětí, Praha 4 - konkrétně Ješkohlíd - nabízí perfektní služby. Na děti zde čeká rodinné prostředí, aby se cítily jako doma. Díky citlivému přístupu si na školku zvyknou. Právě počáteční fázi je věnována velká pozornost, klíčová je přítomnost rodiče do doby, než si dítě zvykne a zvládne být samo mezi ostatními dětmi. Dítě má tak čas poznávat kolektiv a nové prostředí, aby se v něm cítilo dobře.

Jesle Praha 4

Jesle Praha 4 zajišťují individuální přístup k dětem. Na každé dítko mají dostatek času a ví tak o něm maximum. Problémem není ani používání látkových plen, či učení na nočník. Zároveň podporují maminky v kojení. Zkušený personál se věnuje zdravému rozvoji dítěte. Učí děti sebelásce, vzájemné úctě, porozumění i umění se pochválit. Již od mala tak budují svou osobnost a poznávají svět.

Školka Praha 4

V Ješkohlídu jsou vítány všechny děti, od těch nejmenších mladších 3 let až po ty starší. Problémem není ani připravit dítě na vstup do školy, pokud se vaše dítě nedostalo do školky. Kromě rozvoje je věnována pozornost také pravidelnosti a řádu, které děti potřebují. Školka Praha 4 má proto zavedený denní program, který zahrnuje společné aktivity dětí, pobyt venku, polední klid na lůžku i volné hry a řízené činnosti.

Díky bohatému programu se dítko rozhodně nebude nudit. Zkušený tým zajistí pro vaši ratolest tu nejlepší péči, aby se ve školce cítila komfortně a byl přitom zajištěn její rozvoj a vzdělávání.