Feromony pro muže jako skryté kouzlo osobnosti

29.01.2021

Lámete si hlavu s tím, jak být pro ženy opravdu přitažlivý a chcete, aby se za vámi třeba i nějaká pěkná žena na ulici otočila? Odpověď je jednoduchá - feromony pro muže. Stačí si nanést trochu voňavky s feromony za uši a na zápěstí - a začnete vyzařovat neviditelné, ale citelné kouzlo, které platí na všechny "samice" okolo. Jak je to možné?

Co jsou feromony?

Cítili jste někdy, že vás někdo opravdu přitahuje, ale nechápali jste proč? Alespoň zčásti to měly na svědomí právě feromony. Jsou velice podobné hormonům, ale na rozdíl od našeho tělo, působí feromony mimo vaše tělo a ovlivňují chování ostatních - ne vás samotných. I z toho důvodu se například kočky otírají o své majitele. Přenášejí na ně totiž své feromony, aby daly ostatním kočkám najevo, že vy jste prostě jenom jejich! Vůně s feromony pro muže se tak stane takovým vaším podpisem.

Feromony versus afrodiziaka

Pravděpodobně jste již někdy slyšeli, že ústřice jsou účinná afrodiziaka. A to hlavně proto, že obsahují aminokyseliny, které způsobují řetězovou reakci hormonálních reakcí u mužů i žen. Feromony pro muže mají v podstatě podobné účinky jako ústřice. To samozřejmě ale neznamená, že budete jako ústřice vonět! Feromony samy o sobě nemají vůbec žádnou vůni a nemůžete je ani vidět. Jsou jen uměle přidány do klasických vůní vyvinutých různým mícháním. Parfémy s feromony vám pomohou produkovat vyšší množství přírodních feromonů - takže budete působit jako jedno velké lidské afrodiziakum.

Je třeba být sebevědomý

Nemůžete ale spoléhat na to, že by byly feromony kouzelné - a jako mávnutím proutku k vám přivábily všechny ženy, co se okolo vás mihnou. Důležité je také vaše vystupování, to, jestli budete vyzařovat sebevědomí - a samozřejmě také správná hygiena. Ale už samotné vědomí, že jste si něčím "pomohli", vám přidává na tom, že si budete věřit.

Vyzkoušíte feromony pro muže? A pořídíte své partnerce také feromony pro ženy?