Extra panenský olivový olej aneb skvělý produkt do každé kuchyně

22.03.2021

Olivový olej má v gastronomii mnoho využití, proto by neměl chybět ani ve vaší kuchyni. Díky označení produktu jako "extra panenský" máte jistotu, že se jedná o kvalitní produkt, který přináší řadu zdraví prospěšných benefitů.

Kvalitní extra panenský olivový olej

Pokud se vydáte do běžného obchodu, v regálech se setkáte s mnoha různými značkami a variantami olivového oleje. Jenže poznat ten nejlepší není zrovna snadné. Samozřejmě i v supermarketech můžete najít kvalitní produkty, jenže pokud chcete opravdu dobrý extra panenský olivový olej, je třeba rozšířit si obzory. Nabízí se totiž velké množství značek, které se mohou lišit svým složením i chutí. Díky tomu tak najdete přesně to pravé pro vaše vaření, ať už v kamenných prodejnách, či internetových obchodech.

Extra panenský olivový olej Arbequina 0,75l Olis De Catalunya

Jestliže hledáte olivový olej, který by opravdu potěšil vaše buňky, pak se nabízí právě extra panenský olivový olej Arbequina 0,75l Olis De Catalunya. Ten potěší vaše chuťové buňky plnou a harmonizovanou chutí, navíc příjemně voní po banánech, rajčatech a samozřejmě čerstvých olivách. Kyselost tohoto oleje nepřekračuje 0,3 %, jeho chuť je vyvážená, ovšem zároveň také pikantní, je totiž tvořen dvěma odrůdami. Hodí se tak nejen do italských pokrmů.

Extra panenský olivový olej Arbequina premium 0,5l - Bargalló

Pokud hledáte opravdu kvalitní olivový olej, tento produkt bude přesně pro vás. Extra panenský olivový olej Arbequina premium 0,5L - Bargalló má totiž kyselost nižší než 0,1 %, lze ho tedy označit za jeden z nejkvalitnějších. V jeho chuti je kombinace hořkých mandlí a nasládlých zelených jablek, takže je velmi příjemný.

Jako pochoutku si můžete tímto olejem zakápnout olivy zelené gordal 720 g plněné nebo třeba olivy karamelizované 300 g plněné.

Na trhu se můžete setkat s různými olivovými oleji, jejichž kvalita se může mnohdy výrazně lišit. Vyplatí se proto být při výběru pozorní, abyste vybrali to nejlepší.