Dětská rostoucí židle: Pořiďte své ratolesti praktickou židli

22.08.2021

Dětská rostoucí židle je skvělou volbou. Děti nám totiž rostou před očima, a tak je třeba často obměňovat nábytek podle jejich potřeb. Pokud však pořídíte tuto židli, ušetříte si řadu starostí. Lze ji totiž přizpůsobit přesně podle velikosti dítěte.

Zdravé posezení

Zejména při vývinu dítěte bychom nejvíce měli myslet na to, aby používalo vyhovující vybavení. Na židli přitom stráví poměrně hodně času, ať už při jídle, či jako školák. Dětská rostoucí židle je libovolně nastavitelná, takže se na ní pohodlně zvládne posadit dokonce i dospělý. Můžete totiž nastavit hloubku a výšku sedáku i podnožky tak, aby dítě sedělo správně vzhledem k výšce stolu. Toto nastavení přitom zvládnete během chvilky díky postranním drážkám v konstrukci. Velikost tak snadno přizpůsobíte podle aktuálních potřeb.

Individuální úprava

Židle má skvělý design, vybírat můžete z různých tvarů opěrek a sedáků. Při objednávce máte na výběr z mnoha různých barev a mořidel, takže židli můžete perfektně sladit s interiérem. Pokud hledáte něco opravdu originálního, pak oceníte možnost gravírování jména či třeba libovolného obrázku. Získáte tak jedinečný kousek nábytku, který se navíc stará o zdraví, komfort a bezpečnost dítěte.

Další vybavení

K židli je nabízeno také další vybavení, které ještě vylepšuje její vlastnosti. Praktické jsou molitanové podsedáky a opěrky, které výrazně změkčují dosed a zvyšují tak pohodlí židle. Pro bezpečnost pak oceníte tříbodové bezpečnostní popruhy, které ochrání dítě před možným pádem. Skvělé využití pak mají i jídelní či hrací pultíky, jež lze k židli snadno přidat.

Rostoucí židle je skvělým kouskem nábytku, jelikož si ji lze přizpůsobit zcela podle aktuálních potřeb. Navíc má velkou nosnost a skvělou stabilitu, takže unese jak děti, tak dospělé.