Detektor kovů se stal mým novým koníčkem

19.05.2020

Přemýšlíte, že byste do svého života vpustili nový koníček? Detektor kovů je skvělou zábavou pro všechny milovníky bezpečného dobrodružství. Projdete se na čerstvém vzduchu a ze své výpravy si donesete pokaždé zajímavý úlovek. Co o svých zkušenostech říkají lidé, kteří hledání pokladů milují?

"Hledání pokladů je nekonečná zábava!"

"Detektory kovů mám už dokonce tři," uvádí pan Martin. "Začal jsem tak, že jsem si pořídil detektor kovů Fisher, který je výborný i pro úplné zelenáče." Pan Martin nejdříve chodil na výpravy za pokladem párkrát v roce. "Ze začátku se mi nedařilo. Ale potom jsem tomu přišel na kloub, a teď je hledání pokladů součást mojí obživy. Už mám i profi detektor kovů Minelab," uzavírá. Při detekci kovů se pohybujete v přírodě, a jste neustále v přirozeném pohybu.

"Splnil jsem si dětský sen."

Jaroslav od malička snil, že bude hledat poklady, jako hrdinové jeho oblíbených dětských knih. "Když jsem se dozvěděl, že si mohu pořídit detektor kovů C. Scope, neváhal jsem ani chvíli a splnil jsem si sen." Chodil do parků a denně v nich nalézal velké či malé nálezy. "Každý poklad, který jsem nalezl, pro mě byl radostí.

Postupem času jsem přešel na profesionální detektor kovů, se kterým se mi nyní hledá ještě lépe." Jaroslav bere svůj koníček jako radost, a také mu připisuje svou dobrou fyzickou kondici. "Při hledání jsem pořád někde. Ujdu několik kilometrů, aniž bych o tom přemýšlel. Fyzičku mám opravdu dobrou," uzavírá.

"Pro nový koníček se nadchla celá rodina."

Karel uvádí, že jeho koníček nadchnul celou jeho rodinu. "Vždycky jsem dětem četl příběhy z historie. Nejvíce je zaujaly povídky o pokladech. To jsem prostě musel zkusit," komentuje den, kdy si pořídil detektor kovů Golden Mask. "Od té doby jsme nadšení hledači. Zkoumáme historické souvislosti. A vydáváme se na zajímavá místa. Děti to nadchlo snad ještě více než mě."

Stát se hledačem pokladů je prostě skvělá zábava.