Čištění filtrů pevných částic se stoprocentní účinností

18.05.2022

Pravidelné čištění filtrů pevných částic je velmi důležité. Stačí se přitom obrátit na profesionály, kteří pro vás zajistí vše potřebné. Využívána je hydrodynamická metoda, která nabízí tu nejlepší účinnost.

Čištění DPF filtrů

Zatímco dříve čištění DPF filtrů zajišťovaly jednoduché DPF myčky, technologie již značně pokročilá a výsledky jsou dnes mnohem lepší. Pro čištění jsou využívána technologicky pokročilá multifunkční zařízení. Nejlepší volbou je hydrodynamické čištění. Regenerace filtrů dokáže obnovit jejich výkon až na původních 100 %. Využívána je hydrodynamická síla turbulentního vodního proudu a síla impulsu kompresorem stlačeného vzduchu. Kapalinu uvádí do pohybu vnější tlak, který musí překonat tlakovou ztrátu v kanálcích filtru.

Čištění filtrů pevných částic

Čištění filtrů pevných částic probíhá bez mechanického narušení obalu DPF. Hydrodynamické čištění je nejúčinnější metodou, která nepoškozuje katalytický povlak kazety filtru. Profesionálové zajišťují čištění všech druhů DPF filtrů automobilů, kamionů, autobusů a průmyslových strojů. Získáte protokol o propustnosti DPF před čištěním i po něm. Samozřejmostí je pak záruka na dva roky, či případně 100 000 kilometrů.

Čištění DPF

Čištění DPF je možné provést na počkání. Demontáž a montáž filtru zajišťuje partnerský servis. Můžete tak dorazit v autě, či případně pouze poslat samotný filtr pevných částic. Další možností je, že filtr u vás pracovník vyzvedne. Po jeho vyčištění ho pak doručí zpátky, či dojde k jeho montáži zpět do vašeho vozidla. Výběr záleží pouze na vás.

Díky vysoce účinné metodě je zaručena skvělá regenerace filtru. Ten je tak opět připraven k provozu. Bez zbytečných starostí a prodlev, můžete hned vyrazit zpět do provozu s filtrem ve stavu nového kusu.