Čas, energii i finanční prostředky šetří elektrokola

15.09.2018

Typické znaky, které mají elektrokola, elektroskútry i elektrokoloběžky, jsou nenahraditelné. Šetří čas, peníze i energii v hustém provozu města. Spolehlivé elektroskútry a elektrokola jsou oblíbené díky své snadné údržbovosti, jsou snadno ovladatelné jsou určené pro všechny věkové kategorie. Velkými výhodami elektrických přepravních prostředků je přijatelná doba nabíjení s dlouhou dobou dojezdu, výkonný motor a nedostižný komfort. Na takovýchto prostředcích se pohodlně dopravíte až na vzdálenost osmdesát kilometrů.

Některá elektrokola se více hodí do městského provozu, jiná do terénu, další jsou konstruována do kopců a na dlouhé vzdálenosti. Důležitý je rovněž ekologický provoz. Rychlost, spolehlivost a beznákladovost jsou hlavními atributy elektrokol. Investované peníze do elektrokola se vám v krátké době vrátí. Nezastupitelnou roli mezi elektrickými dopravními prostředky mají praktická elektrokola skládací. Jejich největším kladem je snadná skladovatelnost doma nebo v případě přepravy klasickým dopravním prostředkem. Taková elektrokola skládací můžete jednoduše složit, případně uložit do přepravního vaku. Jejich využití spočívá spíše v městském provozu, není ideální do přírodního terénu nebo na nezpevněnou komunikaci.

Oblíbené jsou rovněž elektrokoloběžky, které jsou ideální jak do města, tak do ne příliš těžkého terénu. Provoz elektrokoloběžek CITY je schválen pro provoz na pozemních komunikacích bez nutnosti mít řidičský průkaz. Takovéto elektrokoloběžky se vyznačují především svou nízkou nákladovostí, při nabíjení baterie představuje spotřeba energie zhruba 8 korun na 100 km. Pokud máte rádi sport, koupě elektrokoloběžky pro vás bude tou pravou.