Bytový textil vytvoří z vaší koupelny skutečný wellness koutek. Použijte tyto maličkosti

20.03.2021

V koupelně odpočívá snad většina z nás. Při horké vaně se chceme co nejvíce uvolnit a vstřebat všechny myšlenky dne. To se vám ale podaří jen v momentě, kdy je vaše koupelna přizpůsobena pohodě a relaxu. Vytvořte si z vaší koupelny pohodové spa pro vaši relaxaci.

Které maličkosti změní vaši koupelnu?

Stačí jen pár drobností a rázem se z vaší všední koupelny stane příjemné místo pro odpočinek. Budete potřebovat jen pár drobných dekorací, květin, bytový textil a tlumené světlo spolu s příjemnou vůní. Podívejte se, jak své soukromé wellness připravit.

Bytový textil - osušky
Bytový textil - osušky

Zaměřte se na klidnější barevné tóny

Pro pocit klidu budete potřebovat relaxační barvy. Mezi ty rozhodně patří modrá a zelená, teplejší barvy v tlumených tónech vám ale udělají stejnou službu. Pokud máte rozmyšlenou barvu, do které vaši koupelnu budete ladit, pak vymyslete pár drobností, kde se odstín projeví.

Nejlepší formou jsou produkty bytového textilu. Právě malé ručníky nebo velké, složené osušky mohou skvěle podpořit barevné sladění celé místnosti.

Nezapomeňte na květiny

Pokojové rostliny patří i do koupelny. Je důležité vybrat ale ty, kterým vlhkost místnosti neuškodí. Skvělé jsou například tropické květiny nebo kapradí. Takové květiny vypadají v rohu vany nebo na okně fantasticky a sladí váš interiér do moderního a zároveň klidného designu.

Pro maximální odpočinek a pocit klidu vám stačí navození té správné atmosféry. Kupte si do koupelny pár svíček nebo svícnů ve stejné barvě dekorací. Tlumené světlo kolem vany nebo na umyvadlové desce dodá vaší duši pohodu a klid. Pro ještě klidnější atmosféru si v koupelně můžete pustit i příjemnou relaxační hudbu, k tomu vám stačí váš mobilní telefon. Pro dokonalost už chybí jen vonné svíčky nebo příjemná vůně do koupele.

Vaše koupelna se tak změní v pohodovou oázu klidu a vy si budete moct urovnat vaše myšlenky i si pořádně odpočinout.