Bachovy esence – krizové kapky mějte vždy po ruce

16.05.2020

Špatné zprávy? Náhlý úraz? Obavy o své blízké? Nebo jen nervozita před proslovem či zkouškou? Pokud vás přepadne úzkostný stav zaviněný čímkoliv, buďte připravení. Mějte po ruce Bachovy esence krizové kapky, známé také jako Rescue Remedy.

Bachovy esence – krizové kapky RESCUE REMEDY
Bachovy esence – krizové kapky RESCUE REMEDY

Nepodlehněte obavám, mějte kapky vždycky s sebou

Stres dokáže člověka často až paralyzovat. Je přitom jedno odkud pramení, člověka dokáže spolehlivě rozhodit a do velké míry ovlivnit jeho jednání nebo rozhodování. Mít v záloze něco, co dokáže pocity uvést na správnou míru, náladu stabilizovat a stres dostat pod kontrolu, je k nezaplacení. Bachovy esence krizové kapky jsou přesně k tomuto účelu namíchány. Blahodárný koktejl pěti květových esencí se postará o opětovné vyvážení a stabilitu vašich pocitů, uvolní napětí a stres, zklidní paniku. To je hned několik důležitých důvodů, proč byste je měli mít pořád po ruce.

Bachovy esence - odkud se vzaly?

S Bachovkami se setkáváme již spousty let a mají za sebou zajímavou historii. Jejich objevitelem byl doktor Eduard Bach, který na ně narazil před osmdesáti lety je v Anglii. Známé jsou pod různými jmény, třeba Bachovky, Bachovy květové esence, Bachovy kapky. Pokaždé se však jedná o produkty vysoké kvality a jedinečného mixu. Působí na stejném principu jako homeopatické přípravky - biorezonanci. Harmonizují vnitřní vibrace a uvolňují energetické procesy v těle.

Produkty bez vedlejších účinků

Obrovskou výhodou Bachových esencí je, že se jedná o čistě přírodní produkty, které nemají žádné vedlejší účinky. Jsou tedy vhodné pro těhotné i kojící ženy, miminka i chronicky nemocné pacienty. Podávají se dokonce i domácím mazlíčkům. Představují léčbu založenou na energetickém působení rostlin. Myšlenkou systému je jednoduchost, dostupnost a uzdravování samého sebe.

Pro alopatickou medicínu nepředstavují Bachovky kontraindikaci a nelze se jimi předávkovat.