Aplikace pro školky – praktický elektronický asistent

22.08.2022

Na správu školky nemusíte být sami. Využijte aplikaci, která vám díky řadě praktických funkcí práci usnadní. Administrativa tak bude jednodušší a přehlednější. Systém přitom nabízí řadu výhod i pro rodiče.

Správa mateřské školy

Správa mateřské školy může být časově náročná a složitá. Ovšem díky skvělé aplikaci vše zvládnete snadno. MáŠkolka je aplikace vyvíjena přímo s učiteli a řediteli mateřských škol. Na základě dlouholetých a praktických zkušeností s vedením školek přesně ví, jak vám zjednodušit a ulehčit práci. Aplikace pro školky je plně v souladu s požadavky MŠMT na digitalizaci škol. Jde o velmi snadno ovladatelný systém, který nevyžaduje speciální školení.

Informační systém pro mateřské školy

Aplikaci si můžete kdykoliv vyzkoušet, stačí založit profil mateřské školy. Zdarma se vám zpřístupní všechny funkce bez jakéhokoliv omezení. Můžete se tak sami podívat, s čím vším vám informační systém pro mateřské školy může pomoci. Pokud vás zajímá spíše osobní prezentace, obraťte se na obchodní reprezentanty, kteří vám vše předvedou a odpoví na všechny vaše dotazy. Nabízena jsou také školení pro případ, že byste potřebovali pomoc.

Elektronická docházka

Jednou z praktických funkcí je elektronická docházka. Budete mít přehled o počtu dětí na daný den, rodiče mohou skrz aplikaci děti včas omlouvat. Získáte tak přesné výstupy pro kuchyni, hospodářku i vedení školky. Aplikace zařídí také exporty dat pro MŠMT, abyste si nemuseli dělat starosti s výkaznictvím. Spojuje všechny komunikační kanály na jedno místo, usnadňuje tak komunikaci s rodiči a poskytuje jim veškeré informace online, například v podobě elektronické nástěnky.

Díky elektronickému systému budete mít vždy přehled. Aplikace vám pomůže s řadou úkonů, kterým byste jinak museli věnovat mnoho času.