Vibrátory pro ženy jsou skvělým překvapením

17.05.2020

Pokud si každoročně lámete hlavu nad tím, čím překvapit svou polovičku a všechny konvenční dárky už jste jaksi pořešili, buďte odvážní a mrkněte se na vibrátory pro ženy. Nejen, že tím svoji drahou partnerku potěšíte, ale druhotným efektem často bývá zlepšení sexuálního života páru. Takže to nebude nakonec jen jednostranná investice. Profitovat z ní můžete i vy.

Vibrátory pro ženy
Vibrátory pro ženy

Erotické hračkářství pro dvojice

Udržet intimní život v příjemném tempu není snadné. Občas proto neškodí vsadit na věci, které naruší rutinu a dodají postelovým hrátkám jiskru. Stereotyp totiž časem dokáže zabít i tu největší vášeň. Pokud vám vlastnoruční techniky nepostačují, zkuste přizvat do ložnice erotické pomocníky. Páry si mohou vybírat z bezpočtu hraček, které jim zpestří intimní život. Někoho rozrajcují kostýmy či pouta, dalšího zase intimní šperky, ti odvážnější mohou přitvrdit. Svůj účel dokonale plní také masážní oleje a lubrikanty.

Ženy podléhají dráždivým novinkám

Když chcete zaměřit pozornost na partnerku, buďte při výběru pečlivý. Pokud ani jeden z vás neholduje sexuálním pomůckám a cítíte se v tomhle oboru spíš jako amatéři, nepouštějte se do příliš odvážných kousků. Vaši první volbou by měly být vibrátory pro ženy, jenž patří k nejoblíbenější erotické hračce už několik desítek let. K výběru jsou obyčejné plastové, gelové vibrátory nebo vibrátory vyráběné z originálního lékařského silikonu. Pro náročné jsou určeny vibrátory z materiálu, který jé téměř identický s lidskou kůži.

Drážděte smysly všemi směry

Pokud si najdete vy i vaše partnerka zálibu v erotických hračkách, pak se vám otevře široký svět možností. Vstupte do něj třeba s vakuovou pumpou. Tento šikovný vynález se používá před samotným sexuálním aktem a má za úkol maximalizovat sexuální prožitek pro oba

Při pořizování sexuálních pomocníků nebuďte příliš odvážní, ale ani zbytečně ostýchaví.