Trixie pamlsky potěší každého šikovného pejska

16.09.2021

Trixie jsou psí pamlsky, které za každých okolností potěší každého šikovného pejska. Často mému Samovi pořizuji žvýkací plátky, které obsahují spirulinu a Sam je naprosto miluje. Stejně tak má v oblibě buvolí kost, která je plněná volskou žílou a mezi jeho velmi oblíbené pamlsky patří také buvolí koule a botičky, které se řadí mezi osvědčenou klasiku. Boj s těmito pamlsky Sama neuvěřitelně baví a představuje pro něj zábavnou hru na několik desítek minut. Poté se často přesune k misce s granulemi, kde na něj čekají divoké Taste of the Wild granule, ve kterých si pochutnává na pečeném bizonovi a dalším masu, které je plné divokých bílkovin.

Acana granule jsou jeho nejoblíbenější

Acana granule Sam jednoduše zbožňuje. Dalo by se říci, že se řadí mezi jeho úplně nejoblíbenější granule vůbec. Tyto granule totiž překypují čerstvými surovinami, a to včetně volně chovaných kuřat, platýse, který je loven volně v přírodě a také vajec pocházejících z hnízdních chovů. Veškeré tyto suroviny dávají těmto granulím naprosto jedinečnou chuť a psům dodávají skvělou kondici. Stejně tak miluje také granule Essential a Bardog, které často Samovi také pořizujeme a na kterých si rovněž velmi rád smlsne nejen po náročném dni.

Orijen jsou pamlsky, které jsou špičkové

Orijen představují velmi chutné pamlsky, na kterých si pochutná každý pes. Samovi ze všech nejvíce chutnají pamlsky, které obsahují volně chovnou kachnu, která je sušená mrazem a tím pádem si zachovává jednoznačně velmi dobrou chuť. Podobně zdravý pamlsek je dle mého názoru mnohem více než nějaký piškot či kostička. Tuto odměnu si navíc pes velmi rychle osvojí a díky tomu se s ním mnohem snadněji dá pracovat, a to třeba na cvičáku při tréninku či v kruhu na psí soutěži. Sam často již sám vyčmuchá, že mám v kapse právě pamlsky Orijen a o to více se snaží mě při svém výkonu nezklamat.