Toužíte po štěnátku?

18.07.2020

Sháníte nový přírůstek do domácnosti ze zvířecí říše? Když už byste opravdu chtěli psa s průkazem původu, jakého byste tuze rádi předváděli na psích výstavách, bude pro vás nejlepší, když se porozhlédnete v některé z chovných stanic. Pouze takové štěně bude zárukou, že pochází z prověřeného rodu. Mnohé chovatelské stanice často sdělují plánované vrhy, takže si můžete včas vybrat a zamluvit své štěňátko.

Chovatelské stanice
Chovatelské stanice

Vyhovuje vám pejsek bullmastif, mops, popřípadě pejsek buldoček?

Jaké rasy psů jsou dnes nejoblíbenější? Jsme schopni dosvědčit, že sem můžeme zařadit bullmastif štěňata, francouzský buldoček štěňata, případně krásná mops štěňata. Odpradávna byla rasa bullmastif určená pro střežení, a proto si žádá rozhodné vedení. Pakliže ho náležitě vycvičíte, odvděčí se vám bezmeznou oddaností a perfektní ochranou. Francouzský buldoček, nebo mops náleží mezi méně rozměrná plemena, jež mají zábavnou, mazlivou a společenskou povahu. Navzdory své svéhlavosti jsou lehce vycvičitelným plemenem. Teď už je výběr jen na vás, jestli to bude nakonec buldoček, bullmastif, případně mops, štěňata všech uvedených plemen jsou naprosto líbezná.

Mops štěňata a francouzský buldoček štěňata z chovné stanice Madbull Farm

Pokud byste chtěli pejska s průkazem původu, mnozí chovatelé doporučují chovnou stanici Madbull Farm, jež vznikla již v roce 1992 a psi z Madbull Farm jsou často ověnčeni úspěchy z tuzemských i zahraničních výstav. Nyní vám aktuálně mohou patřit například francouzský buldoček štěňata, mláďata jsou na světě již několik týdnů. Proto se nebojte chovnou stanici Madbull Farm oslovit a zjistit si podmínky prodeje a převzetí štěněte.

Na nové páníčky se v dnešních dnech těší i mops štěňata, jež jsou nepředstavitelně půvabná. Zmiňovaná plemena se hodí do každé domácnosti, rychle si zvykají na všechny členy včetně malých dětí. Šampiony rasy mops se rodí i na chovatelské stanici Madbull Farm.