Díky koučingu zažehnáte deprese i krize

10.04.2019

Nevyužitá pracovní energie, představa ztraceného mužství, pocit zmaru, dostavující se krize středního věku, deprese a psychická zátěž. Obrazy, jež sužují mnohého chlapa. Kde se dá objevit ztracený význam lidského bytí? Jakým způsobem jde podmanit nervové vypětí, stres, záporné myšlení, deprese, negativní představy, že náš život ztratil význam? Inovátorský program Moje síla se soustředí speciálně na ty muže, kteří se točí v bludném kruhu, mají problém s realizací, nebo se zaobírají spiritualitou. Projekt se soustředí také na ty, kdo chtějí mít dobrou kondičku, baží po jasném myšlení a navráceném smyslu života.

Koučing
Koučing

Rádi bychom si získali i ty z vás, kdo touží být svůj, či by se chtěl ubírat novým směrem, prahnout znát něco víc, než co doteď znali. Inovátorský koučing projektu Moje síla se orientuje na muže v těžkých životních situacích, nebo pomůže těm, kdo si přeje přeměnit dosavadní osobní styl. Jelikož nám je důvěrná i spiritualita, a proto se program soustředí jak na duševní pohodu, tak na odpovídající fyzický růst. Tyto mety jsou dosaženy díky programům projektu Moje síla.

Roční program je vytrvalostní a zaměřuje se na Sílu Těla a Sílu Mysli. Síla Srdce se využívá v programu Chci změnu. Pořádáme Pobytové programy na Krétě a v Thajsku, kde se koučing zaměřuje na individuální Cesty poznání a růst Síly. Sporty jako thajský box, běhání případně free diving dokreslují lekce duševního vývoje, nauka o sebepoznávání a o emocích. Průběžný program je otevřen po celý rok v Praze, zájemci se můžou připojit kdykoliv v průběhu celého roku. Relaxace a meditace vyplňují pauzy během sportování. Tento plán je fyziologickou podstatou tréninku mozku, Síla Myšlenky je hnacím motorem mozku. Pro každého jednotlivce je sestaven Individuální program tak, aby se třeba i fyzicky zdokonalil, povolily mu emoce, popral se s komplikacemi, objevil původ šťastného bytí a pohody.